2. El Kafe Eşyası Alanlar

Belki de hayatınız boyunca tüm hayaliniz güzel bir kafe açmak ve bu kafede müşterilerinizi ağırlamaktı… Belki bir kitap kafe ya da bir çay bahçesi düşlediniz. Elinize bir fırsat geçti ama bu işin tutup tutmayacağından emin bile değilsiniz. Dahası elinizde yeterli paranız olmadığı için ve kafenin size getirisinin ne olacağını da bilmediğiniz için kafe eşyalarına çok fazla para ödemek istemiyorsunuz. Sizin için önemli olan az kullanılmış, işlevini görecek, uygun fiyatlarla satılan eşyalar almak… Çünkü çoğunlukla kafe eşyaları kolay yıpranmayan, uzun ömürlü eşyalardır ve bu eşyaların 1. elden alınması vergi masrafları gibi birçok masraf eklendiğinde oldukça pahalıya mal olacaktır.

2. el kafe eşyası alanlar arasında önde gelen firmamız, size yeni kuracağınız kafede kullanacağınız eşyalar konusunda yardımcı olabilir. Mevcut kafenizde eksik eşyalarınızı tamamlamanız konusunda da hizmet veren firmamız en uygun fiyata en kaliteli eşyayı almanız konusunda sizi yönlendirir.

Firmamız aynı zamanda kafenizi kapattığınız veya taşıdığınız zaman elden çıkarmak istediğiniz kafe eşyalarınız konusunda da hizmet vermektedir. Bizi bir telefonla aramanız yeterli olacaktır. İşyerinize aracımızla gelerek 2. el kafe eşyalarınızı teslim alarak size ederini nakit olarak ödeyeceğimizden kuşkunuz olmasın.

2. el kafe eşyası alanların dikkat ettikleri incelikler bizim gözümüzden kaçmaz. Eşyalarınızın hasarları, kullanılma oranları ile ilgili size tam ve doğru bilgiyi sunar ve size eşyaları inceleme imkânı da tanırız. Yıllardır 2. el eşya piyasasında olan firmamız için önemli olan müşterinin memnuniyetidir. İşlevini yerine getiremeyecek ürünü kesinlikle satmayız.

Firmamız 2. el kafe eşyası alanların çoğunlukla başvurduğu ve hizmetinden memnun kaldığı bir firmadır. Eğer siz de kafenizi ekonomik fiyatla donatmak istiyorsanız ya da elinizden çıkarmak istediğiniz 2. el kafe eşyalarınız varsa yapmanız gereken tek şey bize telefonla ulaşarak isteğinizi belirtmenizdir. En profesyonel hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.