2. El Halı Kilim Alanlar

Yeni bir ev ya da işyeri açmak istiyorsunuz ve halı veya kilim ihtiyacı içindesiniz. Belki de öğrencisiniz ve geçici olarak kuracağınız evinizde geçici süreliğine kullanabileceğiniz halı ve kilimlere ihtiyaç duymaktasınız. Ailelerin de daha fazla para vermemek için 2. el halı ve kilimlere yönelmeleri söz konusu olabilmektedir. Sadece evinizin bir bölgesi için halı ya da kilim gerekiyorsa, mevcut halı ve kilimlerinizin sayısı yeterli değilse ve maddi durumunuz uygun değilse ikinci el halı veya kilim almak oldukça mantıklı bir karar olacaktır.

2. el halı kilim alanlar arasında ön sıralarda akıllara gelen firmamız yıllardır 2. el eşya piyasasında çalışmaktadır. Bu alanda yaptığı işi önemseyen firmamız uygun ödeme seçenekleri ile az kullanılmış, sağlam halıları sizin için sunacaktır.

Firmamız sadece 2. el halı ve kilimleri satmamakta aynı zamanda teslim de almaktadır. Evinizi boşaltıyorsanız, elinizdeki halıları elden çıkarmak istiyorsanız; yeni halı aldıysanız ve eski olanların sizin için gerekli olmadığına inanıyorsanız yapmanız gereken şey bizi aramak olacaktır. Evinize gelerek halı ve kilimlerinizi teslim alır, size bu eşyalarınızın bedelini nakit olarak öderiz. 2. el halı kilim alanların tercihi olan firmamız kullanışlı, temiz, az kullanılmış ve sağlam halıları müşterilerine sunmaktadır. Eğer firmamıza gelip halıları incelemek ve kontrol etmek isterseniz kapımız size her zaman açık olacaktır.

2. el halı kilim alanların en çok önemsedikleri şeyin halının kalitesi, sağlamlığı ve az kullanılmış olması olduğunun bilincindeyiz. Kesinlikle kullanamayacağınız bir malzemeyi satışa sunmayacağımızın garantisini vermekteyiz. Bizim için önemli olan satış yapmaktan çok memnuniyetinizi kazanmaktır. Çünkü ancak böyle kendimizi daha çok geliştirebileceğimizi, kalitenin ve profesyonelliğin ancak böyle kazanılabileceğinin farkındayız.
Eğer siz de ikinci el halı ve kilimlerinizi elden çıkarmak istiyorsanız ya da ikinci el halı veya kilim almak istiyorsanız sizi firmamıza bekliyoruz…