Hurda Metal Alanlar

Günümüzde ekonomik şartlar oldukça zordur. Her alanda olduğu gibi hurda metal alanında da çalışan birçok kişi vardır. Hurda metal alanlar arasında yer alan firmamız bu ihtiyaca cevap vermeye çalışmaktadır.

Daha önceden kullandığımız eşyalar zamanla hurdaya döner. Kullanılmayacak duruma gelen bu eşyaların geri dönüşümü oldukça önemlidir. Bu eşyalar kolaylıkla toplanabilmekte ve yeniden kullanılmak üzere bir araya getirilebilmektedir.
Kullandığımız eşyaların geri dönüşümü hem bizim sağlığımız ve ekonomimiz için hem de çevremiz için oldukça önemlidir. Bu nedenle eşyalarınızdan arta kalan parçaları, hurdaları ve metalleri atmamanız, bunları biriktirmeniz ve elden çıkarmanız hem size ufak da olsa maddi bir fayda sağlayacak hem de çevre sağlığı ve ekonomi için yararlı olacaktır.
Aynı zamanda bize teslim edilen hurda ve metalleri bunları değerlendirecek olan hurda metal alanlara satmaktayız. Elimizdeki hurda ve metalleri alarak değerlendirmek isteyen kurum sahiplerinin bize ulaşmaları için sadece telefonla aramaları yeterli olacaktır. En kısa zamanda hurda metal alanlar ile iletişim içine giren firmamız bu ürünlerin alım satım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

İkinci el eşya pazarında yıllardır aktif olarak faaliyet gösteren firmamız hurda ve metal malzemelerin geri dönüşümünü de önemsemektedir. Bizim için önemli olan bu ürünleri toplayarak hurdaların ve metallerin değerlendirilmesini sağlamak ve bunu yapan kurumlara bu malzemeleri temin etmektir.

Bizimle iş yapan kişilerle aramızda kurduğumuz güven ilişkisi ve işimizdeki titizliğimiz müşteri potansiyelimizi giderek artırmaktadır. Profesyonel bir anlayışla çalışarak gerek ikinci el eşya alanında, gerek antika eşya alanında, gerekse hurda metal alımı ve satışı alanında müşterilerin güvenini kazanan firmamız gün geçtikçe bu alana daha da dahil olmaktadır.

Daha kaliteli işler yapabilmek için sizden gelen önerileri, şikayet ve beklentileri dinlemek isteriz. Sunduğumuz hizmetin kalitesi bizim için önemlidir. Bunun sizin için de önemli olduğunun farkındayız ve bu farkındalıkla çalışıyoruz…