Spot Eşya

Yıllardan beri spot eşya pazarında olan firmamız öğrencilere, ailelere ve yeni evli çiftlere uygun fiyata spot malzemeler satmakta ve elden çıkarmak istediğiniz spot malzemeleri almaktadır.
Başka bir şehirden gelen öğrenciler kalıcı bir ev oluşturmak için öncelikle mobilyaya, yataklara, kanepelere, buzdolabına ve ocağa ihtiyaç duyarlar. Bunun için gitmek istedikleri ilk yer spot eşya satan dükkânlar olmaktadır. Bu dükkânlardan aldıkları malzemeleri geçici olarak kullanmak ve böylelikle eğitim dönemi sonunda satmak isteyebilirler. Bu durumlarda ikinci el eşya satan yerlere ihtiyaç duyabilirler.

Firmamız şehre yeni taşınan öğrencilerin uygun fiyatlarla spot eşyalar edinmelerini sağlamaktadır. İkinci el eşya alımı ve satımı konusunda tecrübeli olan firmamız az kullanılmış ve sağlam ürünleri piyasada bulundurmaktadır. Önemli olan öğrencilerin bu ürünlerden memnun kalması ve şirketin güvenilir bir imaj oluşturmasıdır. Bu nedenle ikinci el eşya almak isteyen kişilerin firmamıza gelerek ürünleri görmeleri ve bu ürünleri inceledikten sonra karar vermeleri bizim için önem taşımaktadır.

İkinci el eşyalar sadece öğrencilerin kullanımına has değildir. Yeni bir işyeri açtığınızda, bir kuaför, bir market ya da bir lokanta açtığınızda ikinci el ürünleri satın almanız size avantaj sağlayacaktır. Birinci el ürünler seçi almanız milyarlarınızın kaybına sebep olacaktır. Ancak ikinci el ürünler maddi olarak sıkıntı yaşamanızı engeller. Daha az para ödeyerek ihtiyaçlarınızı karşılama imkânınız olur.

İkinci el eşyalarınızı elden çıkarmak için de firmamıza ulaşmak isteyebilirsiniz. Spot eşya alan firmamız kullanılmış eşyalarınızı almak için evinize ya da işyerinize bir nakliye aracıyla gelecek ve size nakit olarak eşyalarınızın bedelini ödeyecektir. Eşyalarınızı böylelikle teslim alan firmamız bu eşyaların ihtiyacı olan başka insanlara satışını gerçekleştirecektir.

İkinci el ev eşyalarının, iş eşyalarının, ofis ve büro malzemelerinin satışını ve alımını yapan firmamız için müşteri memnuniyeti ve güven oldukça önemlidir. Bu nedenle ürünlerimizden memnun kalmanızı önemsiyoruz…