İkinci El Eşya

İkinci el eşyaya ihtiyaç duyanlar genellikle öğrencilerdir. Türkiye’nin herhangi bir yerinden okumaya gelen öğrenciler yerleştikleri evlerin ihtiyaçlarını karşılamak zorundadır. Temel ihtiyaçlar olan, buzdolabı, yatak, televizyon, masa, ocak gibi ihtiyaçlar, mutfak malzemeleri ve mobilyalar olmazsa olmaz eşyalardandır. Bu eşyaları satın almak öğrencilere oldukça pahalıya mal olacaktır. Ancak ikinci el eşya satan yerlerden alacağınız bu eşyalar hem daha uygun olacaktır hem de geçici olarak yerleştiğiniz evinizde bir süre sizi idare edecektir.
Çocuklarınızla yaşadığınız bir evde de ikinci el bir eşyaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Buzdolabınız bozulduğunda, yeterli paranız yoksa ve birinci el bir buzdolabı alamayacak durumdaysanız ikinci el buzdolaplarına yönelmeniz söz konusu olabilmektedir.

İkinci el eşya yeni evli çiftler tarafından da ucuz olduğu için tercih edilebilmektedir. Yatak odanıza gardırop almayı düşündüğünüzde en uygun gardırop fiyatlarının milyarlarla ölçüldüğünü görürsünüz. Az kullanılmış, işinizi görecek sağlam bir gardırop almak isteyebilirsiniz. Bu durumda ikinci el eşya satan mağazalara yönelmeniz daha mantıklı olacaktır.

Uzun yıllardır ikinci el/ kullanılmış eşya pazarında faaliyet gösteren firmamız hem ikinci el eşya satmakta hem de alımını gerçekleştirmektedir. Taşınıyorsanız veya ev değiştiriyorsanız ya da evinizdeki eşyalar size fazla geliyorsa bu eşyalarınızı elden çıkarmak için firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Nakliye aracımızla evinize gelerek evinizdeki eşyalarınızı teslim alırız ve eşyanızın bedelini size nakit olarak öderiz. Bizim için önemli olan ikinci el/ spot eşya satan vatandaşların da bu eşyaları alan vatandaşlarında işlerini kolaylaştırmak, iki tarafın da ihtiyaçlarına cevap verebilmektir.

Kullanılmış eşya almak konusunda kararlıysanız firmamıza gelerek ürünlerimizi incelemeniz ve buna göre karar vermeniz faydalı olacaktır. Sizi yanlış yönlendirmek istemediğimiz için sizin için en doğru ürünün ne olduğu konusunda sizi bilgilendirmek ve önerilerde bulunmak isteriz. İşimizi profesyonel şekilde yaparız ve memnuniyetinizi önemseriz. Şikayet ve eleştirileriniz bizim için önemlidir.