İkinci El Eşya Alanlar

Yeni evli çiftlerden, ailelere ve öğrencilere kadar her kesimden birey yeni bir ev kurmak istediğinde ikinci el eşyalardan faydalanmak istemektedir. Daha çok öğrencilerin ihtiyaç duyduğu ikinci el eşyalar, hem daha uygun fiyata satılmaktadır hem de kalıcı olarak bir evde kalmak niyetinde değilseniz kurtarıcı rol üstlenmektedir.
İkinci el eşya alanların ilk tercihi olan firmamız size en uygun fiyatla en kaliteli ürünü sunma gayreti içindedir. İkinci el buzdolapları, bilgisayar masaları, sandalyeler, masalar, ocaklar, yataklar, kanepeler, mobilyalar, elektronik malzemeler, cep telefonları, antikalar, mutfak, market ve kuaför malzemeleri en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Firmamız ikinci el eşya alanların eşyalardan beklentilerini bilmekte ve bu konuda hassas davranmaktadır. Eşyaların az kullanılmış, sağlam ve işlevini yerine getirebilecek şekilde olmasını önemsemekteyiz. Bu anlamda beklentilerinizi karşılama gayretindeyiz.

Sadece ikinci el eşyalarınızı tamamlamak değil aynı zamanda onları teslim almak da yaptığımız işler arasında gelmektedir. İkinci el eşya alanlardan biri olan firmamız evinize, işyerinize gelerek kullanmadığınız eşyalarınızı teslim alır, nakit bedelini ödedikten sonra nakliye aracımızla eşyalarınızı başka kişilerin kullanımına uygun olacak şekilde satışa sunarız.

Bizim için ikinci el eşya satan ve alan müşterilerimizin memnuniyeti önemlidir. İkinci el eşya alan öğrencilerin mağdur olmamaları, eşyalarını rahatlıkla kullanmaları ve problem yaşamamaları için onları doğru yönlendirme gayretinde olan firmamız uzun yıllardır bu sektörde kaliteyi ve güveni esas alarak çalışmaktadır.
Profesyonel bir kadroyla hizmet veren firmamız için müşterilerin güvenini kırmamak çok önemlidir. Bu nedenle alacağınız eşya hangi eşya olursa olsun eşyaya ilişkin şikayetlerinizi, eleştirilerinizi belirtebilir, şirketimizle ilgili önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

İkinci el eşyaların çoğu sağlam olan mobilyalar, beyaz eşyalar ve elektronik malzemelerdir. Bunlar zaten oldukça uzun ömürlü olan ve kolay kolay yıpranmayan ürünler oldukları için geçici bir ev kurmak istediğinizde bu eşyaları almanız size fayda sağlayacaktır.