2. El Mobilya Alanlar

Öğrenciler genellikle başka bir şehirden okumak zorunda kaldıklarından yeni bir ev tuttuklarında kullanılmış eşyaları satan spot eşya satıcılarına yönelmek durumundadır. Yeni evliler oldukça pahalı olan eşyalarının alamadıkları bölümünü ikinci el eşya satan kişilerden alarak eksikliklerini tamamlama yoluna gidebilmektedir. Çocuklu aileler, kırılan, arızalanan ya da bozulan bir eşyalarının yerine yenisini koymakta zorlanabilmektedir. Yeni alınacak bir mobilya oldukça pahalıya mal olabilir. Bütçenizi zorlamanızın anlamı olmayacaktır. İkinci el olan ama sağlam, temiz kullanılmış birçok ürüne rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

2. el mobilya alanlar mobilyanın sağlam olmasına, kaliteli olmasına dikkat edeceklerdir. Defosu az olan, az kullanılmış, içiniz rahat bir şekilde kullanacağınız mobilyaları hizmetinize sunmak bizi memnun edecektir.
2. el mobilya alanları araştırıyorsanız bu konuda da firmamızın size yardımı dokunabilir. Eviniz çok kalabalık olabilir. Adım atmaya yer bulamıyorsunuzdur. Fazladan mobilyalarınız vardır… Bunları neden aldığınızı kendi kendinize sorup duruyorsunuz ve belki de nasıl elden çıkaracağınızı düşünüyorsunuz… Yapmanız gereken şey bize telefon aracılığıyla ulaşmak olacaktır. Oturduğunuz semt neresi olursa olsun oraya gelerek evinizde kullanmadığınız mobilyalarınızı teslim alabiliriz. Nakit olarak size mobilyanızın bedelini geri ödeyeceğimizden kuşkunuz olmasın.

Müşteri potansiyelini giderek artıran firmamız sizden gelen beklentileri, şikâyetleri, önerileri ve eleştirileri önemsemektedir. 2. el mobilya alanlar arasında yıllardır yer alan ve bu alanda profesyonel bir kadroyla çalışan firmamız tatlı dil ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla sizlere en iyi hizmeti sunmak arzusundadır. Müşteri memnuniyeti bizim için yüzde yüz önemlidir. Bu nedenle ikinci el mobilyalarınız konusunda sizi doğru bilgilendirme sorumluluğumuz olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Hizmette kaliteyi ve güveni önemsiyoruz.

Eğer sizin de elinizde elden çıkarmak istediğiniz mobilyalarınız varsa veya yeni bir ev kurduysanız ve bu ev için mobilya ihtiyaçlarınızı nasıl daha uygun fiyata karşılayacağınızı düşünüyorsanız bizi arayın. Size yardımcı olmak bize keyif verecektir…