2. El Endüstriyel Alanlar

2. el endüstriyel malzemeler 1. el olanlara göre elbette daha avantajlıdır. Eğer yeni bir işyeri açtıysanız ve endüstriyel mutfak malzemelerine ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. En uygun fiyatlarla işinize en uygun olacak, az kullanılmış, sağlam ve işlevsel olan 2. el endüstriyel malzemelerimiz, daha az bir bedel ödeyerek işinizi kolaylaştırmanızı sağlayacaktır.

2. el endüstriyel alanların tercihi olan firmamız, çalışma tezgâhları, yıkama tezgahları, arabalar ve çalışma üniteleri, pişirme üniteleri, fast-food üniteleri, servis üniteleri, soğutucular, imalat tipi soğutucular, makine ve ekipmanlar, salad bar, teşhir soğutucu, market/ kasap/ balıkçı buzdolabı, pizza hazırlık ünitesi, yağmur yoğurma makinesi, endüstriyel mutfağa uygun kapasitede bulaşık makineleri gibi birçok endüstriyel malzemelerin alımını ve satışını gerçekleştirmektedir.

Eğer kendi işyerinizi kapatıyorsanız ve elinizdeki endüstriyel malzemeleri elden çıkarmayı düşünüyorsanız yapmanız gereken tek şey telefonla bize ulaşmak olacaktır. En kısa sürede aracımızla oturduğunuz semte gelerek 2. el endüstriyel malzemelerinizi teslim alıp size nakit olarak karşılığını sunmak bizi memnun edecektir.
2. el endüstriyel alanların ihtiyaçlarına cevap verecek niteliklerde endüstriyel malzemeler bulunduran firmamız, müşterilerine firmamıza gelmelerini ve ürünleri incelemelerini tavsiye etmektedir. Böylelikle size en uygun, işinize en çok yarayacak, içinize en çok sinecek ve en uygun fiyatta olan endüstriyel ürünleri alabilir, memnuniyetle firmamızdan ayrılabilirsiniz.

Uzun yıllardır 2. el eşya pazarında yer alan firmamız 2. el birçok ürünün alımını ve satışını yapmaktadır. 2. el endüstriyel alanların ihtiyaçlarına uygun hizmet vermek faaliyette olduğumuz alanlardan sadece bir tanesidir. Bizim için önemli olan maddi olarak fazla para harcaması mümkün olmayan, yeni ev kuran, yeni iş kuran veya elinde yeni malzemeye ihtiyaç duyan kişilere işlerine yarayacak ürünleri teslim etmektir. Ürünün teslim edilmesinden sonra bu üründen ne kadar memnun kaldığınız bizim için önemlidir. Bu nedenle istek, beklenti ve şikayetleriniz için kapımız her zaman açık olacaktır…