2.El Büro Eşyası Alanlar

Kendinize yeni bir ofis açmak istiyor olabilirsiniz. Mevcut ofisinizdeki eşyalarını değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu durumda kullanılmış eşya satan firmalarla görüşmeniz gerekecek, oradaki eşyalardan size uygun olanları değerlendirmeniz yerinde olacaktır.

Hiç kullanılmamış, sıfır eşyalar oldukça pahalıdır. Daha uygun fiyata oldukça konforlu bir ofise sahip olabilmeniz için milyarlar harcamanıza gerek kalmayabilir. Ofisinizi yeni açtığınız için size getirisinin ve sizden götürüsünün ne olacağını tam olarak öngöremediğiniz bir işyerinin ofis eşyalarını almak için çok fazla para harcamanız anlamsızdır.

Diğer taraftan maddi durumunuz da birinci el ofis ve büro almanız için müsait değilse yapabileceğiniz şey 2. el büro eşyası alanların listesini çıkarmak ve onlara başvurmak olacaktır.

Yıllardır 2. el eşya pazarında faaliyet yürüten firmamız 2. el büro eşyası alanların memnun kalmaları için gereken hizmeti en profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Size sunduğumuz eşyalar az kullanılmış, sağlam, işlevini yerine getiren eşyalar olacaktır. Çünkü önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir.

Sadece 2. el ofis ve büro malzemelerini satmıyoruz. Aynı zamanda onları işyerinizden, ofis veya büronuzda alıyoruz. Ofisinizi boşaltıyor olabilirsiniz. Çalıştığınız yerden taşındığınız için elinizde malzemelerin size yük olduğunu düşünebilirsiniz. Bu nedenle elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı nasıl elden çıkaracağınız konusunda kafanız karışık olabilir. Bunun için bizi telefonla aramanız yeterli olacaktır. Ofisinize ya da işyerinize gelip kullanmadığınız büro malzemelerini sizden teslim alır ve size bedelini nakit olarak öderiz.

Bizim için önemli olan sattığımız ürünlerin kalitesi, az kullanılmış ve işlevini yerine getiren ürünler olmasıdır. Bu nedenle ofis ve büro malzemelerini incelemek isteyen müşterilerimize kapımız her zaman açıktır. 2. el büro eşyası alanlar arasında önde gelen şirketimize gelmeniz ve eşyaları yerinde incelemeniz sizin için de faydalı olacaktır.
Amacımız sadece 1 günlük satış değildir. Önemli olan oluşturulan güven ortamıyla yıllarca bu sektörde iş yapmaktır. Memnuniyetinizi önemsiyoruz…