2. El Beyaz Eşya Alanlar

Öğrenciler, maddi durumu yerinde olmayan yeni evli çiftler, bekâr evi açanlar ya da evlerinde eksik beyaz eşyası olanlar 2. el beyaz eşya almak için spot eşya ya da kullanışmış eşya satan yerlere gitmektedir. 2 el beyaz eşya alanların geçici olarak ev kurmak isteyenlere oldukça yardımı olacaktır.

Yıllardır 2. el eşya piyasasında hizmet veren firmamız, oldukça hesaplı fiyatlara, az kullanılmış ve sağlam 2. el beyaz eşyaları ihtiyacı olan kişilere satmaktadır. Bizim için önemli olan müşterilerimizin memnuniyeti ve yaptığımız işin profesyonelliğidir.

2. el beyaz eşyalarınızı inceleme imkânınız da bulunmaktadır. Sizin için faydalı olacağına inanmadığınız bir ürünü almanızı istemeyiz. Bu nedenle ürünlerimiz arasında işlevsiz bir ürün bulundurmadığımızı garanti etmekteyiz.
Firmamız sadece 2. el beyaz eşya satmamakta, aynı zamanda 2. el beyaz eşya alanlar arasında yer almaktadır. Eskiyen, kullanmadığınız bir beyaz eşyanız mı var? Evinizi yenilediniz ve elinize kullanmadığınız beyaz eşyalarınız mı kaldı? Belki de taşınıyorsunuz ve beyaz eşyalarınızı en kısa sürede nasıl elden çıkaracağınızla ilgili herhangi bir fikriniz yok. Bizi aramanız yeterli olacaktır. Nakliye aracımızla oturduğunuz semte gelerek 2. el beyaz eşyanızı evinizden teslim alırız ve size paranızı nakit olarak öderiz.

2. el beyaz eşya alanların içinde lider olan firmamız hizmette kaliteyi önemsemektedir. Bu nedenle satacağımız ürünün işe yarar, az kullanılmış ve sağlam olmasına dikkat ederiz. Eğer siz de uygun fiyata evinize beyaz eşya almak istiyorsanız ya da var olan beyaz eşyalarınızı elden çıkarmak istiyorsanız firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
Ürünlerimizi inceleyerek size uygun olup olmadığına bakabilirsiniz. Sizin memnuniyetinizi önemsiyoruz. Çünkü işimizi sadece bir kez yaptığımız satışı düşünerek yapmıyoruz. Bizim için önemli olan güveninizi kazanabilmek… İstek, beklenti ve şikâyetlerinizi dinleyip bu beklentiler doğrultusunda çözümler aramak her geçen gün daha da profesyonelleşmemizi sağlıyor.